Oferta pracy

Opis stanowiska:
Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • sprzedaż produktów finansowych
  • obsługa klientów w Biurze Obsługi Klienta  oraz u Klienta
  • analiza potrzeb finansowych klienta i przygotowywanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zawarcia umów kredytowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniowych etc.
  • realizacja planów sprzedażowych
  • utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami

Wymagania:
Wykształcenie:

  • Co najmniej średnie lub Studenci ostatnich lat studiów

Inne:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i aktywnej sprzedaży w branży ubezpieczeniowej lub w bankowości
  • Dyspozycyjność
  • Zainteresowanie rynkiem finansowym i chęć poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • udział w  szkoleniach ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji i kredytów
  • motywacyjny system wynagradzania

Kontakt
GREENLIGHT Sp. z o.o.
Cybernetyki 7B
02-677 Warszawa

biuro@glfinanse.pl
Internet:
Telefon: 22 321 05 75
Fax: 22 321 05 76

pełne dane konatktowe »